بازی Arena of Valor پاییز امسال برای Nintendo Switch منتشر خواهد شد

0
235

استودیو Tencent Games اعلام کرد که بازی Arena of Valor پاییز امسال برای Nintendo Switch منتشر خواهد شد

یکی از مواردی که وجودش باعث جذب کاربران به سمت Nintendo Switch میشود وجود بازی های موبا (MOBA) برای این کنسول است. اغلب کاربران رایانه های شخصی برای تجربه این سبک بازی ها به سمت DOTA 2 یا League of Legends مروند و کاربران کنسول نیز احتمالا Smite را تجربه کرده‌اند. اما جای خالی این سبک بر روی Nintendo Switch حس میشود.

Tencent Games به تازگی اعلام کرد که قصد انتشار Arena of Valor بر روی Nintendo Switch را دارد تا کاربران این کنسول نیز بتوانند این سبک یعنی موبا را تجربه کنند. این بازی که در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود توانست طرفدار زیادی بر روی دستگاهای موبایل پیدا کند و تبدیل به یک بازی پرطرفدار در سبک موبا شود.

 

نسخه Nintendo Switch ایت بازی تمامی ویژگی های خود را حفظ خواهد کرد همچنین ویژگی جدیدتری نیز به همراه دارد. به عنوان مثال گرافیک بازی پیشرفت زیادی در مقایسه با نسخه موبایل کرده است. در ادامه تاریخ انتشار این بازی نیز اعلام شد که در پاییز امسال منتشر خواهد شد و همچنین یک بتای خصوصی نیز از پنجشنبه ۲۸ ژوئن (۷ تیر) برگذار خواهد شد و بازیکنان میتوانند با هوش مصنوعی مسابقه دهند. در حال حاضر این بازی بر روی رزولوشن ۹۰۰p و نرخ فریم ۴۰ اجرا میشود و سازندگان هدفشان اجرای بازی بر روی رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید