صحبت های جید ریموند از پروژه های فعلی EA Motive

0
189

استودیو EA Motive پروژه های مختلفی را در دست ساخت دارد. به تازگی جید ریموند درباره آنها توضیحاتی داده است.

استودیو EA Motive یکی از زیرمجموعه کمپانی الکترونیک میباشد. این استودیو سه سال گذشته توسط جید ریموند تهیه کننده بازی Assassin’s Creed تاسیس شد. این استودیو هم اکنون بر روی چندین پروژه کار میکند.

اولین پروژه این استودیو ساخت بازی بر اساس Star Wars که توسط استودیو Visceral Games در دست ساخت بود که این استودیو تعطیل شد و بعد از تعطیل شدن آن این پروژه به استودیو Motive انتقال یافت و ادامه ساخت آن توسط این استودیو انجام میشود.

جید ریموند علاقه خاصی به بازی های علمی تخیلی دارد و به نظر میرسد پروژه های بعدی این استودیو نیز علمی تخیلی باشد.

این بازی در سبک اکشن و ماجراجویی میباشد و قرار است که حالت زنده و پویا داشته باشد و پس از عرضه نیز به طور پیوسته با بروزرسانی کامل‌تر میشود. جید ریموند در این باره می‌گوید:

ما سعی میکنیم تا بازی های اکشن ماجراجویی را دوباره متولد کنیم و در آینده آثاری بسازیم که با جهان پویا و داینامیک خودش به حیاتش ادامه بدهد و مانند یک موجود زنده نفس بکشد. ساخت چنین چیزی کار سختی خواهد بود.در حال حاضر بر روی ساختاری کار میکنیم که با بازی های هم سبک خود مانند Assassin’s Creed متفاوت باشد و بازیکنان هر ساله منتظر نسخه جدید نباشند تا آن را با نسخه قبلی جایگزین کنند. جهانی را خلق خواهیم که در آینده نیز قابل پشتیبانی باشد و بتوان با تغییرات حال و هوای تازه‌ای وارد آن کرد.

ریموند از تیم سازنده خواسته است با به ایده هایی مانند جستجو و اکتشاف در محیط بیشتر تمرکز داشته باشند. او به از بین بردن مرز های سخت افزاری است و قصد دارد تا پروژه بعدی خود را به غیر از نسخه کنسولی برای موبایل نیز طراحی کند. البته این پروژه در ابتدای راه قرار دارد و تا عرضه آن فاصله زیادی داریم اما امیدوار است که در سال آینده بتواند توضیحات بیشتری در مورد این پروژه بدهد. پروژه دیگری از این استودیو نیز در حال ساخت است این پروژه ایده ساخت آن توسط سه نفر از کارمندان این استودیو مطرح شد. ریموند این پروژه را پروژه‌ای حسی و درونی میداند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید