کوالیشن از گونه جدید دشمنان در بازی Gears 5 میگوید

0
251

استودیو کوالیشن جزئیات جدیدی را از گونه تازه دشمنان که بازیکنان در بازی Gears 5 با آن‌ها مواجه خواهند شد، منتشر کرد.

بازی Gears 5 به مانند روح تازه‌ای برای کالبد مجموعه محبوبGears of War است که از مدت‌ها پیش به آن نیاز بود و همانطور که به نظر می‌رسد زمان تغییر قواعد فرا رسیده است و پس از انتشار چندین نسخه از این مجموعه، شاهد تغییرات بزرگی در نسخه جدید بازی خواهیم بود. در جریان نمایشگاه E3 2018 بود که استودیو کوالیشن با انتشار تریلر جذابی از بازی Gears 5 رونمایی کرد و از آن زمان تا به حال با انتشار جزئیات جدید عطش طرفداران را برای تجربه بازی دو چندان کرده است.

حساب رسمی Gears of War در توییتر جزئیات تازه‌ای را از گونه جدید دشمنان که بازیکنان در بازی Gears 5 با آن‌ها دست و پنجه نرم خواهند کرد، منتشر کرده است. این دشمنان جدید که «واردن» (Warden) نام دارند، در واقع گونه‌ای از لوکاست‌ها به شمار می‌آیند که به زره‌های سنگین مجهز شده‌اند و از دو تبر متبلور به عنوان سلاح اصلی استفاده می‌کنند. در توییت جدید به بازیکنان هشدار داده شده است که به این موجودات نزدیک نشوند؛ چرا که زره سنگین واردن‌ها به وضوح نشان می‌دهد که از پای درآوردن آن‌ها کار دشواری است و از سوی دیگر سلاح آن‌ها نیز مشکل‌آفرین به نظر می‌رسد.

بازی Gears 5 برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و کامپیوتر(ویندوز ۱۰) عرضه خواهد شد، اما تا به حال تاریخ انتشار آن اعلام نشده است.

منبع: زومجی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید